• adresa Areál Letiště, 413 01 Roudnice nad Labem
  • otevírací doba PO - PÁ 9:00 - 17:00 | SO 9:00 - 14:00 | NE 14:00 - 17:00

O autobazaru

Společnost L&Z AUTO s.r.o. byla založena v roce 1992 tehdy jako sdružení fyzických osob Tomáše Louthana a Radka Zimáka.
 

V roce 2003 přijala společnost jméno L&Z AUTO s.r.o
 

V předchozích 22 letech prožila naše společnost velký růst z hlediska počtu prodávaných vozidel, počtem nabízených vozidel (více než 300 vozů) i velikosti prodejní plochy. Díky velké přízni a zavazující důvěře našich zákazníků je společnost L&Z AUTO v současné době největším autobazarem v Severočeském regionu s nejširší nabídkou vozidel. Za dobu svého působení jsme si získali svou stálou klientelu a vydobyli si přední místo na trhu s ojetými vozy.

Při zakoupení vozidla máte u nás možnost uzavření pojištění vozu a může Vám být vystaven odborný certifikát o prověření původu vozidla. Díky dlouhodobé aktivní spolupráci s leasingovými a úvěrovými společnostmi nejsou naši zákazníci limitováni momentální výši svých finančních zdrojů neboť mohou plně využít možnosti výhodného nákupu vozidla formou splátkového prodeje nebo leasingu.
 

Každý den jsme připravení pro Vás s týmem profesionálních prodejců vyškolených v dané odbornosti poskytovat Vám co možná nejlepší službu při prodeji či nákupu Vašeho vozu.

 

Děkujeme Vám za Vaší dosavadní projevenou přízeň a důvěru.

Načítám...